Dojazd Kontakt Rezerwacja
x

Bądź na bieżąco

Dodaj
newsletter

Certyfikat Fair Play 2009

Dnia 04.12.2009 hotel DZIKI POTOK*** w Karpaczu odebrał na Galii finałowej XII edycji konkursu Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości Fair Play Certyfikat „Przedsiębiorstwa Fair Play 2009". Certyfikat ten jest czytelnym przesłaniem, deklaracją stosowania najwyższych standardów etycznych i rzetelności w działalności gospodarczej.

 

 

      Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne. Podstawowymi wyznacznikami programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" są uczciwość, lojalność i partnerstwo. Dzięki udziałowi w programie nasza firma jest promowana na rynkach krajowych i zagranicznych, jako przedsiębiorstwo działające zgodnie z prawem i zasadami etyki.

        Otrzymany tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest bardzo ważnym wyróżnieniem.  To docenienie naszych starań w stosowaniu dobrych praktyk w prowadzeniu biznesu. W biznesie zasada fair play ma ogromne znaczenie, a firmy stosujące tą zasadę są bardzo pozytywnie odbierane są na rynku, często nawet towarzyszy temu podziw i uznanie. Korzyści z przyznanego tytułu to przede wszystkim umocnienie wizerunku hotelu DZIKI POTOK*** jako firmy odpowiedzialnej za swoją działalność oraz rzetelnej w kontaktach z partnerami biznesowych.
Certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" to dla nas ważny i istotny element prestiżu i uznania podejmowanych działań, bez których trudno myśleć o długoterminowym programie rozwoju i utrwalaniu pozycji na rynku, jak też o budowaniu właściwej kultury organizacyjnej.


Zapraszamy do współpracy !

PFR

hotelsystems
instagram tripadvisor facebook