Dojazd Kontakt Rezerwacja
x

Bądź na bieżąco

Dodaj
newsletter

Chrzciny i komunie

Uroczystości, takie jak chrzciny czy komunia, zasługują na wyjątkową oprawę. To ważne wydarzenia nie tylko dla samych dzieci, ale także najbliższej rodziny. Aby wyraźnie podkreślić wagę obu okazji, warto zorganizować spotkanie eleganckiej hotelowej sali. Piękne przestronne wnętrza, uzupełnione o znakomitą ofertę kulinarną, to doskonały wybór!

Uroczystości rodzinne w Hotelu Dziki Potok

Pozwól, że zorganizujemy dla Ciebie niezapomnianą imprezę, którą będziecie wspominać przez kolejne lata. Proponujemy spotkania w rodzinnym gronie z okazji chrzcin lub komunii. Zapewniamy dostęp do wnętrz urządzonych z prawdziwym smakiem: elegancko, a zarazem bardzo nowocześnie. Niewątpliwą zaletą organizacji uroczystości rodzinnych w Dzikim Potoku jest otaczająca hotel przyroda: z okien rozpościera się widok na góry i lasy, który zapiera dech w piersi. W takich okolicznościach każde spotkanie w większym gronie przemieni się we wspaniałe wydarzenie.

W czym jeszcze tkwi wyjątkowość naszej oferty? Wyróżnia nas świetna organizacja pracy oraz dobrze zaopatrzone zaplecze. Dzięki temu możemy przygotować każdą uroczystość rodzinną, w tym z okazji chrztu bądź komunii. Zachęcamy do skorzystania z klimatyzowanej sali przygotowanej na przyjęcie nawet 130 gości. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, aby zaprosić mniejszą liczbę osób - zadbamy o kameralną i miłą atmosferę.

Doświadczona obsługa i różnorodne menu oparte na kuchni polskiej to kolejne elementy, które składają się na wyjątkowość oferty. Nasi kucharze przygotują wyśmienite dania dopasowane do potrzeb zaproszonych gości. A jeśli po wszystkim zechcesz wypocząć, to zaprosimy Ciebie oraz rodzinę do luksusowo urządzonych pokoi i zaproponujemy dłuższy pobyt w Hotelu Dziki Potok.

Chrzest lub komunia w rodzinnej atmosferze

Marzysz o tym, aby zorganizować wyjątkową uroczystość z okazji chrztu lub komunii Twojego dziecka? Przyjrzyj się bliżej naszej ofercie i zarezerwuj dogodny termin. Posiadamy doświadczenie w organizacji uroczystości o charakterze rodzinnym. Z przyjemnością pomożemy Ci w przygotowaniu eleganckiego przyjęcia!

hotelsystems
instagram tripadvisor facebook

ÿ .img-desc{ position: absolute; color: white; z-index: 1111; bottom: 30px; left: 0; right: 0; text-align: center; } .img-desc span { font-size: 16px; padding: 30px; background-color: rgba(0,0,0,0.5); }