Dojazd Kontakt Rezerwacja
x

Bądź na bieżąco

Dodaj
newsletter

Restauracja z kuchnią polską w Karpaczu

Zapraszamy

Restauracja w Karpaczu z kuchnią polską

Zapraszamy do naszej eleganckiej i kameralnej restauracji w Karpaczu, w której serwujemy dania kuchni polskiej. Polecamy również smaczne desery, które uprzyjemnią chwile spędzone przy kawie lub herbacie.

Bar

Przy naszej restauracji w Karpaczu znajduje się Bar, gdzie nasi Goście znajdą bogatą ofertę win z całego świata, drinków i cocktaili.

W karcie znajdziesz szeroki wybór kawy m.in.: Frappe, Macchiato, po wiedeńsku oraz wiele smaków herbaty Lipton, Richmont.

Sala Łososiowa

W naszym Hotelu w Karpaczu – DZIKI POTOK*** SPA & Konferencje znajduje się urocza Sala Łososiowa, w której serwowane są śniadania. Obok niej znajduje się Ogród Zimowy, w którym również podawane są śniadania.

Z okien sali zlokalizowanej w naszym hotelu SPA w Karkonoszach, roztacza się niezapomniany widok na pasmo górskie – Rudawy Janowickie, będące częścią Sudetów Zachodnich.

Ogród zimowy

W ogrodzie zimowym wystrój i niezwykła atmosfera sprawiają, że smak kawy o poranku w towarzystwie ukochanej osoby pozwoli oderwać się od codzienności. Obok ogrodu znajduje się letni taras widokowo-wypoczynkowy.

Tarasy

Przy Ogrodzie Zimowym znajduje się Taras Słoneczny z leżakami do opalania, na którym można wypoczywać i relaksować się w otoczeniu przyrody.

Z tarasu roztacza się przepiękny krajobraz na pobliskie okolice – pasmo górskie Rudawy Janowickie w Karkonoszach. Bliskość naturalnego środowiska oraz cisza pozwalają zachwycić się pięknem przyrody, zrelaksować i odpocząć z dala od zgiełku.

PFR

Hotel DZIKI POTOK*** Karpacz: restauracja, kuchnia polska

hotelsystems
instagram tripadvisor facebook