Dojazd Kontakt Rezerwacja
x

Bądź na bieżąco

Dodaj
newsletter

Organizacja wesel

Dzień Waszego ślubu powinien zyskać wyjątkową oprawę. Taką, która zostanie w Waszej pamięci na długo i do której będziecie wracać wspomnieniami tak często, jak to tylko możliwe. Co powiecie na to, aby zorganizować wesele w malowniczym miejscu, jakim jest Karpacz? Na dodatek w nowocześnie i luksusowo urządzonym hotelu, z okien którego roztacza się widok na góry? Spełniamy także i takie marzenia. Serdecznie zapraszamy do Hotelu Dziki Potok i zachęcamy do poznania naszej oferty.

Niezapomniane wesele w Hotelu Dziki Potok

Możemy zorganizować dla Was imprezę ślubną przemyślaną w najdrobniejszych szczegółach. Wnętrza naszego Hotelu są wprost stworzone do udziału w tak wyjątkowych wydarzeniach. Romantyczny wystrój sali bankietowej rozbudzi Waszą wyobraźnię: to przestronne pomieszczenie na planie koła, z dużymi oknami, klimatyzacją i miejscem na przyjęcie aż 130 osób. Co więcej, na czas wesela pomieszczenie jest oddawane Parze Młodej na wyłączność. Zyskacie dzięki temu jeszcze więcej swobody. Zabawa do białego rana? Dlaczego nie!

Organizacją wesel zajmujemy się od wielu lat. Wiemy, na czym najbardziej zależy przyszłym Nowożeńcom: na perfekcyjnym opracowaniu wszystkich szczegółów wydarzenia. Można na nas liczyć w tym zakresie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, która będzie dbać o komfort gości przez cały czas trwania imprezy. Przygotujemy również wysublimowane menu dostosowane do Waszych oczekiwań, w stworzeniu którego weźmiecie oczywiście czynny udział. Nasi kucharze potrafią stworzyć na talerzu prawdziwe wspaniałości!

Organizacja wesela: dbałość o najmniejszy szczegół

A po szaleństwie, gdy przyjdzie czas na odpoczynek, zarówno Wy, jak i zaproszeni goście, będziecie mogli udać się do luksusowo urządzonych wnętrz. Przygotujemy specjalną ofertę noclegu, uzupełnioną o śniadanie w pokoju dla Nowożeńców, a ponadto bezpłatny dostęp do rekreacji na terenie naszego Hotelu, takich jak basen, jacuzzi, sauny i stół bilardowy. To wszystko po to, aby zapewnić Wam oraz rodzinie jak najdogodniejsze warunki i zarazem podarować możliwość przeżycia w Karpaczu niezapomnianych chwil!

hotelsystems
instagram tripadvisor facebook