Dojazd Kontakt Rezerwacja
x

Bądź na bieżąco

Dodaj
newsletter

Tarasy

Miłośnicy pięknych widoków oraz obcowania z naturą z pewnością docenią wypoczynek na naszym tarasie. Można tutaj w spokoju delektować się kawą, śniadaniem, książką oraz niepowtarzalnym krajobrazem, który ukoi nawet najbardziej skołatane nerwy. Tutaj zapomną Państwo o troskach i codziennych obowiązkach. Górski krajobraz na wyciągnięcie ręki to świetny sposób na oczyszczenie myśli i zregenerowanie sił!


Na tarasie panuje niepowtarzalny klimat, którego nie sposób opisać. Przytulna, ciepła atmosfera, oraz liczne przeszklenia, które stwarzają wrażenia otwartej przestrzeni – jakby siedziało się na zewnątrz, pośród wyjątkowej, górskiej roślinności. Dlatego zamiast wpatrywać się w ściany restauracji lub ekran smartfona, warto docenić piękno natury znajdującej się na wyciągnięcie ręki! Dysponujemy nie tylko zamkniętym tarasem (ogród zimowy), który doskonale sprawdza się o każdej porze roku, ale też tarasem słonecznym wyposażonym w leżaki, gdzie można w otoczeniu przyrody odpocząć i beztrosko rozkoszować się kąpielami słonecznymi.


Nasz taras widokowy znajduje się przy restauracji hotelowej. Roztacza się z niego przepiękny krajobraz na pobliskie okolice – pasmo górskie Rudawy Janowickie. Jest to niewielkie, wciąż niedoceniane pasmo górskie, które zachwyca między innymi swoją niezwykle zróżnicowaną budową geologiczną. Bliskość naturalnego środowiska oraz cisza pozwoli zachwycić się pięknem przyrody, zrelaksować i odpocząć z dala od zgiełku ruchu ulicznego. To także doskonałe miejsce na spędzenie chłodniejszego dnia czy wieczoru – mogą Państwo delektować się bliskością natury w wyjątkowo komfortowych warunkach.


W sąsiedztwie cudownej przyrody, degustując proponowane przez nas potrawy kuchni polskiej oraz kosztując pyszną kawę, herbatę czy też dobre wino, poczujecie Państwo relaks i odprężenie. Śniadanie czy też kawa w takich warunkach to świetny sposób na naładowanie pozytywną energią na cały dzień. A i wieczorem widoki z tarasu zapierają dech w piersi, co czyni nasz taras widokowy wyjątkowym miejscem zarówno na odpoczynek w pojedynkę bądź z rodziną, jak i na romantyczną kolację we dwoje. Jesteśmy przekonani, że nasz taras oczaruje Państwa do tego stopnia, że będą Państwo chcieli spędzać tutaj jak najwięcej czasu pomiędzy przemierzaniem górskich szlaków i szaleństwem na nartach. Pobyt w Karkonoszach należy wykorzystać do maksimum – dlatego zamiast udać się na wypoczynek do pokoju hotelowego, zapraszamy do restauracji i na nasz taras widokowy, by chłonąć dobrodziejstwa, jakie daje sama natura!

PFR

Tarasy - Restauracja - Hotel DZIKI POTOK***

hotelsystems
instagram tripadvisor facebook