Dojazd Kontakt Rezerwacja
x

Bądź na bieżąco

Dodaj
newsletter

Nasi Partnerzy

Przedstawiamy naszych Partnerów, z którymi współpracujemy w zakresie promocji Dolnego Śląska na rzecz rozwoju polskiej turystyki.  

Współdziałanie wszystkich podmiotów polega na tworzeniu produktu turystycznego będącego wizytówką regionu:


Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach - w którym przedstawione są dolnośląskie zabytki takie jak: pałace, klasztory, kościoły, starówki miast.

Centrum Rekreacji i Sportu "Kolorowa" Sp. z o.o. - posiadająca najdłyższy tor saneczkowy w Polsce. Doskonałe miejsce rozrywki dla dorosłych i dzieci.


 

Szkoła Zdobywców "Horyzont"- firma zajmująca się kompleksową organizacją i obsługą imprez min.: Quady, Paintball, gry terenowe, wędrówki po górach.

 

Travelpass Sp. z o.o. specjalizuje się w emisji i   dystrybucji bonów turystycznych (usługi hotelowe, gastronomiczne i Wellness). Firma jest liderm na rynku bonów turystycznych w Polsce. Współpracuje z portalami turystycznymi takimi jak: hotele24.pl,travelplanet.pl,aero.pl.

 

Szkoła Narciarstwa Alpejskiego i Snowbordu -  nauka jazdy na nartach i snowbordzie dla dzieci, dorosłych (osób indywidualnych) oraz grup pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Dodatkowo możliwość wypożyczenia sprzętu. Sukces profesjonalne szkolenia. „Sukces”  posiada 
w  swojej  ofercie   szeroki  wachlarz  usług   znajdujący  uznanie  nawet  u najbardziej  wymagających i stawiających na gwarancję jakości klientów.  Współpracuje z ponad 150  ekspertami i trenerami z różnych dziedzin naukowych
i komercyjnych, co czyni szkolenia wszechstronne
i ukierunkowane na „ Sukces”.

 

Biuro Turystyczne "Sudety" zajmuje się kompleksowym świadczeniem usług turystycznych gościom przyjeżdżającym do Karpacza, oraz grupom, które chciałyby poznać urok najciekawszych miejsc Karkonoszy.

PFR

Nasi partnerzy - Hotel DZIKI POTOK***

hotelsystems
instagram tripadvisor facebook