Dojazd Kontakt Rezerwacja
x

Bądź na bieżąco

Dodaj
newsletter

Oferta Masaży

Orientalny masaż świecą (cena: 240 zł, czas: 50 min.)
Głęboko relaksacyjny masaż wykonywany przy pomocy aromatycznej świecy, której wosk zamienia się w ciepły i zmysłowy olej do masażu. Mieszanka wosku pszczelego i masła kokosowego przynosi ukojenie suchej skórze, jednocześnie ją nawilżając i odżywiając. Masaż działa odprężająco, rozluźniająco i relaksująco. To dobra propozycja na relaks dla dwojga w magicznym Karpaczu.

Masaż Gorącą Czekoladą (cena: 240 zł, czas: 45 min.)
Masaż czekoladą wykonywany jest na gorącej gorzkiej czekoladzie z dodatkiem kokosowego olejku do masażu. Czekolada od setek lat uważana jest za źródło energii i najsmaczniejsze lekarstwo na smutek.

Masaż Klasyczny
1) częściowy (cena: 150 zł, czas: 25 min. - wybranej części ciała
2) całościowy (cena 230 zł, czas: 50 min.)
Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy- intensywności może być leczniczy lub pobudzający.
Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Masaż Relaksacyjny
1) częściowy (cena 150 zł, czas: 25 min.) - wybranej części ciała
2) całościowy (cena 230 zł, czas 50 min.)
Masaż relaksacyjny - poprzez spokojne ruchy i relaksująca muzykę uzyskujemy pełny efekt rozluźnienia napiętych miejsc, a także ukojenie dla układu nerwowego.

Masaż Gorącymi Kamieniami
1). częściowy (cena: 180 zł, czas: 25 min.) - wybranej części ciała
2). całościowy cena: 270 zł,czas 50 minut.
Masaż kamieniami wywodzi się z Chin. Jest to połączenie odpowiednich technik masażu z użyciem gorących bazaltowych kamieni, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Zabieg jest szczególnie polecany osobom narażonym na stres, niespokojnym, cierpiącym na bóle pochodzenia mięśniowego.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu (cena: 150 zł, czas: 25 min.)
Doskonały sposób na odprężenie, działa przeciwzmarszczkowo, modelująco, zwiększa elastyczność skóry.

Masaż DZIKI POTOK (cena: 290 zł ,czas zabiegu: 80 min.)
Masaż autorski. Połączenie różnych technik i rodzajów masażu.

hotelsystems
instagram tripadvisor facebook