Dojazd Kontakt Rezerwacja
x

Bądź na bieżąco

Dodaj
newsletter

Zabiegi w HAMMAM

Rytuał Hammam SPA przenosi w fascynujący świat kąpieli, przyjemnego ciepła, delikatnego światła i zmysłowych aromatów. Zapewnia odnowę ciała. Zabieg z wykorzystaniem egzotycznych składników krok po kroku dodaje skórze blasku i odświeża umysł. Namiastkę kilkugodzinnego rytuału w tradycyjnych łaźniach marokańskich i tureckich można poczuć w gabinetach kosmetycznych – w tym w strefie SPA w Karpaczu.

Cena: 360zł/1-os., 490zł/2-os., czas: 120 min.

1. Wizyta w Łaźni Parowej z czarnym mydłem afrykańskim, które po kilku minutach należy wetrzeć w ciało pomijając stopy i twarz. Ciepło pary rozgrzewa ciało i otwiera pory dzięki czemu mydło głęboko oczyszcza naskórek, działa również antybakteryjnie, wygładza, dostarcza witamin i nawilża skórę.
2. Peeling Rękawicą Kessa. wykonywany na kamiennym stole, szorstka rękawicą doskonale oczyszcza ciało mechanicznie złuszczając naskórek. Pobudza przy tym krążenie i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Nacisk rękawicy należy dostosować do wrażliwości skóry. Efektem peelingu jest wygładzona, nawilżona i pełna blasku skóra.
3. Maska z Marokańskiego błota Ghassoul / Rhassoul Na kamiennym, rozgrzanym stole na całe ciało nakładane jest marokańskie błoto, które dzięki bogactwu minerałów odżywia ,delikatnie oczyszcza ciało, wchłania toksyny i nadmiar łoju, ujędrnia, wygładza i zwęża rozszerzone pory. Marokańskie błoto jest całkowicie naturalne może być więc stosowane przez osoby o wrażliwej skórze.
4. Namaszczenie olejem.

hotelsystems
instagram tripadvisor facebook