Dojazd Kontakt Rezerwacja
x

Bądź na bieżąco

Dodaj
newsletter

Kąpiele, kapsuły i masaże wodne

Kąpiel Kleopatry (cena: 190 zł, czas: 50 min.). Jest to niepowtarzalna kąpiel w mleku połączona z hydromasażem relaksacyjnym. Mleko — surowiec kosmetyczny ceniony już w starożytności. Jest doskonale tolerowany przez skórę. Obfituje m.in. w aminokwasy, kwasy tłuszczowe, witaminy: A, D, C, PP, B2, B12 oraz mikroelementy, wapń, fosfor, magnez, cynk, potas. Zwiększa elastyczność i gładkość skóry, regeneruje, nawilża i odmładza, działa łagodząco.

Kąpiel odżywcza - aloes, konwalia (cena: 190 zł, czas: 50 min.)
Kąpiel orzeźwiająca - morski, lawenda (cena: 150 zł, czas: 40 min.)
Kąpiel owocowa -malina, jabłko, grejpfrut (cena: 150 zł, czas: 40 min.)
Kąpiel z dodakiem soli kosmetyczno-kąpielowej stworzonej w oparcciu o sól bocheńską, której składniki regenerują, wygładzają i zmiękczają naskórek. Uwalnające się podczas kąpili składniki mineralne umożliwiają oddychanie jodowym morskim powietrzem zapewnijąć relaks i odprężenie. Dodatek naturalnego kolagenu nawilża i ujędrnia skórę.

Kapsuła SPA (cena 120 zł , czas: 25 min.)
Urządzenie łączy w sobie wiele elementów, które powodują głęboki relaks i odnowę organizmu: sauna parowa, prysznic Vichy, koloroterapia, masaż wibracyjny. Seans w kapsule to: detoksykacja, poprawa ukrwienia, wspomaganie procesów odchudzania i redukcji cellulitu. Kapsuła znacznie ułatwia wchłanianie kosmetyków stosowanych w okładach na ciało.

Prysznic Vichy (cena: 120 zł, czas: 25 min.)
Masaż strumieniami wody, która powoduje poprawę cyrkulacji krwi w obrębie skóry. Prysznic działa na skórę także oczyszczająco i ujędrniająco. Jest świetnym sposobem na zrelaksowanie się i odprężenie.

hotelsystems
instagram tripadvisor facebook