Bądź na bieżąco

Dodaj
newsletter
Ceny i Rezerwacja

Restauracja z kuchnią polską w Karpaczu

Restauracja w Karpaczu z kuchnią polską

Zapraszamy do naszej eleganckiej i kameralnej restauracji w Karpaczu, w której serwujemy dania kuchni polskiej. Polecamy również smaczne desery, które uprzyjemnią chwile spędzone przy kawie lub herbacie.

Serwowane potrawy są przygotowywane według sprawdzonych receptur, zgodnie z normami HACCP, a wykwalifikowany personel jest zawsze do dyspozycji Gości. Zachęcamy do Karpacza – sprawdź pobyt z wyżywieniem, a gwarantujemy, że się nie zawiedziesz.

Bar

Przy naszej restauracji w Karpaczu znajduje się Bar, gdzie nasi Goście znajdą bogatą ofertę win z całego świata, drinków i cocktaili.

W karcie znajdziesz szeroki wybór kawy m.in.: Frappe, Macchiato, po wiedeńsku oraz wiele smaków herbaty Lipton, Richmont.

Szczególnie polecamy kawę "Dziki Potok" z syropem Amaretto i migdałami, która pobudzi zmysły, zrelaksuje i osłodzi każde podniebienie.

Sala Łososiowa

Wschodzące słońce, śpiew ptaków oraz czyste górskie powietrze uprzyjemnią chwile porannej kawy w towarzystwie bliskiej osoby...

Z okien sali zlokalizowanej w naszym hotelu SPA w Karkonoszach, roztacza się niezapomniany widok na pasmo górskie – Rudawy Janowickie, będące częścią Sudetów Zachodnich.

Sala Łososiowa

W naszym Hotelu w Karpaczu – DZIKI POTOK*** SPA & Konferencje znajduje się urocza Sala Łososiowa, w której serwowane są śniadania i obiadokolacje.

Obok niej znajduje się Ogród Zimowy, w którym podawane są również śniadania.

Sala Łososiowa

Ogród zimowy

Nowością w Hotelu DZIKI POTOK*** jest ogród zimowy, w którym można spożywać posiłki. Wystrój i niezwykła atmosfera sprawiają, że smak kawy o poranku w towarzystwie ukochanej osoby pozwoli oderwać się od codzienności. Obok ogrodu znajduje się letni taras widokowo-wypoczynkowy.

Niezależnie od pogody, przebywając w ogrodzie zimowym, możesz podziwiać uroki okolicy.

Tarasy

Bliskość naturalnego środowiska oraz cisza pozwalają zachwycić się pięknem przyrody, zrelaksować i odpocząć z dala od zgiełku.

W sąsiedztwie cudownej przyrody, degustując proponowane przez nas potrawy oraz kosztując napoje, poczujesz relaks i odprężenie.

 

 

 

Tarasy

Przy Ogrodzie Zimowym znajduje się Taras Słoneczny z leżakami do opalania, na którym można wypoczywać i relaksować się w otoczeniu przyrody.

Przy restauracji w Hotelu DZIKI POTOK*** SPA & Konferencje znajduje się Taras Widokowy, z którego roztacza się przepiękny krajobraz na pobliskie okolice – pasmo górskie Rudawy Janowickie w Karkonoszach.

Tarasy

Hotel DZIKI POTOK*** Karpacz: restauracja, kuchnia polska

hotelsystems
tripadvisor facebook google-plus blog