Bądź na bieżąco

Dodaj
Newsletter Ceny i Rezerwacja

Restauracja z kuchnią polską w Karpaczu

Zapraszamy do eleganckiej i kameralnej restauracji, w której serwujemy dania kuchni polskiej. Polecamy również nasze desery, które uprzyjemnią chwile spędzone przy kawie lub herbacie...

Podawane u nas potrawy są przygotowywane według sprawdzonych receptur, zgodnie z normami HACCAP, a wykwalifikowany personel jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Bar

Przy restauracji znajduje się Bar, gdzie nasi Goście znajdą bogatą ofertę win z całego świata oraz drinków i cocktaili.

W naszej karcie znajdziecie Państwo szeroki wybór kawy min.: Frappe, Macchiatto, po wiedeńsku oraz wiele smaków herbaty Lipton, Richmont.

Szczególnie polecamy Państwu kawę "Dziki Potok" z syropem Amaretto i migdałami, która pobudzi zmysły, zrelaksuje i osłodzi każde podniebienie.

Sala Łososiowa

Wschodzące słońce, śpiew ptaków oraz czyste górskie powietrze uprzyjemnią chwile porannej kawy w towarzystwie bliskiej osoby ...

Z okien sali roztacza się niezapomniany widok na pasmo górskie - Rudawy Janowickie, będące częścią Sudetów Zachodnich.

Sala Łososiowa

Hotel posiada uroczą Salę Łososiową, w której serwowane są śniadania i obiadokolacje.

Obok sali znajduje się Ogród Zimowy, na którym podawane są również śniadania.

Sala Łososiowa

Ogród zimowy

Nowością w Hotelu Dziki Potok*** jest ogród zimowy, w którym można zjeść śniadanie. Wystrój i niezwykła atmosfera sprawia, że smak kawy o poranku w towarzystwie ukochanej osoby pozwolą oderwać się od codzienności . Obok ogrodu znajduje się letni taras widokowo-wypoczynkowy.

Nie zależnie od pogody przebywając w ogrodzie zimowym mogą Państwo podziwiać uroki okolicy.

Tarasy

Bliskość naturalnego środowiska oraz cisza pozwoli zachwycić się pięknem przyrody, zrelaksować i odpocząć z dala od zgiełku ruchu ulicznego.

W sąsiedztwie cudownej przyrody, degustując proponowane przez nas potrawy oraz kosztując napoje, poczujecie Państwo relaks i odprężenie.

Tarasy

Przy Ogrodzie Zimowym znajduje się Taras Słoneczny z leżakami do opalania, na którym mogą Państw wypoczywać i relaksować się w otoczeniu przyrody.

Przy restauracji hotelowej znajduje się Taras Widokowy, z którego roztacza się przepiękny krajobraz na pobliskie okolice - pasmo górskie Rudawy Janowickie.

Tarasy

Hotel DZIKI POTOK*** w Karpaczu

hotelsystems