Bądź na bieżąco

Dodaj
newsletter
Ceny i Rezerwacja

Pokoje z pięknym widokiem na góry

Karpacznoclegi z pięknym widokiem na Karkonosze

Oferujemy 53 komfortowo wyposażone pokoje oraz 2 luksusowe studia VIP, które są idealnym miejscem na wypoczynek. Jeśli szukasz noclegu w Karpaczu, zapraszamy do nas! Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, a także ponadprzeciętną wygodę.

Zapewniamy nie tylko miejsca noclegowe, ale także dodatkowe wyposażenie jak na przykład sejf, mini-chłodziarkę, suszarkę do włosów i więcej. Dla wszystkich smakoszy regionalnej kuchni dostępna jest restauracja oraz bar, w którym serwujemy alkohole i drinki z całego świata.

Większość pokoi posiada balkony lub tarasy z pięknymi widokami. Chcesz spędzić wyjątkowy urlop w Karkonoszach? Nie wahaj się dłużej – wybierz DZIKI POTOK*** w Karpaczu!

Pokój 1- osobowy

Komfortowo wyposażony pokój jednoosobowy. Zawiera: balkon, telefon, telewizor LCD z kanałem muzycznym, TV-Sat, Internet WiFi (bezpłatny), sejf (bezpłatny), chłodziarkę (bezpłatna) i łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową oraz dodatkowo w suszarkę do włosów, ręczniki, kosmetyki jednorazowe. Cena obejmuje: śniadanie (bufet szwedzki), obiadokolację (przy pobycie powyżej 1-doby), parking monitorowany i zamykany, opłatę klimatyczną, podatek VAT.

Pokój STANDARD

Komfortowo wyposażony pokój dwuosobowy o powierzchni 27 m2. Zawiera: telefon, telewizor LDC z kanałem muzycznym, TV-Sat, Internet WiFi (bezpłatny), sejf (bezpłatny), chłodziarkę (bezpłatna) i łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową oraz dodatkowo w suszarkę do włosów, ręczniki, kosmetyki jednorazowe. Cena obejmuje: śniadanie (bufet szwedzki), obiadokolację (przy pobycie powyżej 1-doby), parking monitorowany i zamykany, opłatę klimatyczną, podatek VAT.

Pokój LUX

Komfortowo wyposażony pokój dwuosobowy o powierzchni 30m2 z dodatkową sofą. Zawiera: telefon, telewizor LDC z kanałem muzycznym, TV-Sat, Internet WiFi (bezpłatny), sejf (bezpłatny), chłodziarkę (bezpłatna) i łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową oraz dodatkowo w suszarkę do włosów, ręczniki, kosmetyki jednorazowe. Cena obejmuje: śniadanie (bufet szwedzki), obiadokolację (przy pobycie powyżej 1-doby), parking monitorowany i zamykany, opłatę klimatyczną, podatek VAT.

Pokój PANORAMA

Komfortowo wyposażony pokój dwuosobowy z pięknym widokiem na góry. Zawiera: duży balkon, telefon, telewizor LCD z kanałem muzycznym, TV-Sat, Internet WiFi (bezpłatny), sejf (bezpłatny), chłodziarkę (bezpłatna) i łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową oraz dodatkowo w suszarkę do włosów, ręczniki, kosmetyki jednorazowe. Cena obejmuje: śniadanie (bufet szwedzki), obiadokolację (przy pobycie powyżej 1-doby), parking monitorowany i zamykany, opłatę klimatyczną, podatek VAT.

Pokój WIEŻA

Komfortowo wyposażony pokój dwuosobowy o podwyższonym standardzie. Pokoje o powierzchni 33m2 (z balkonem) lub 43m2 (bez balkonu). Zawiera: telefon, telewizor LCD z kanałem muzycznym, TV-Sat, Internet WiFi (bezpłatny), sejf (bezpłatny), chłodziarkę (bezpłatna) i łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową oraz dodatkowo w suszarkę do włosów, ręczniki, kosmetyki jednorazowe. Cena obejmuje: śniadanie (bufet szwedzki), obiadokolację (przy pobycie powyżej 1-doby), parking monitorowany i zamykany, opłatę klimatyczną, podatek VAT.

Pokój STUDIO

Komfortowo wyposażone Studio dwuosobowe składające się z pokoju dziennego i sypialni. Zawiera: balkon, telefon, telewizor LDC z kanałem muzycznym, TV-Sat, Internet WiFi (bezpłatny), sejf (bezpłatny), chłodziarkę (bezpłatna) oraz łazienkę chłodziarkę (bezpłatna) i łazienkę wyposażoną w wannę z jacuzzi oraz dodatkowo w suszarkę do włosów, ręczniki, kosmetyki jednorazowe. Cena obejmuje: śniadanie (bufet szwedzki), obiadokolację (przy pobycie powyżej 1-doby), parking monitorowany i zamykany, opłatę klimatyczną, podatek VAT.

Pokój STUDIO RODZINNE

Komfortowo wyposażone Studio czteroosobowe o powierzchni 46m2 składające się z pokoju dziennego z sofą oraz dwóch oddzielnych sypialni. Zawiera: balkon, telefon, telewizor LDC z kanałem muzycznym, TV-Sat, Internet WiFi (bezpłatny), sejf (bezpłatny), chłodziarkę (bezpłatna) i łazienkę wyposażoną w wannę z jacuzzi oraz dodatkowo w suszarkę do włosów, ręczniki, kosmetyki jednorazowe. Cena obejmuje: śniadanie (bufet szwedzki), obiadokolację (przy pobycie powyżej 1-doby), parking monitorowany i zamykany, opłatę klimatyczną, podatek VAT.

Pokój WIDOKOWY

Komfortowo wyposażony przestronny pokój dwuosobowy z przepięknym widokiem na góry. Pokój o powierzchni 38m2 w podwyższonym standardzie. Zawiera: taras widokowy, telefon, telewizor LDC z kanałem muzycznym, TV-Sat, Internet WiFi (bezpłatny), sejf (bezpłatny), chłodziarkę (bezpłatna) i łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową oraz dodatkowo w suszarkę do włosów, ręczniki, kosmetyki jednorazowe. Cena obejmuje: śniadanie (bufet szwedzki), obiadokolację (przy pobycie powyżej 1-doby), parking monitorowany i zamykany, opłatę klimatyczną, podatek VAT.

Studio VIP SUPERIOR

Nowocześnie i komfortowo wyposażone Studio składające się z pokoju dziennego (sofa, 2 fotele, stół i krzesła) oraz sypialni z łóżkiem małżeńskim. Zawiera: przestronny balkon 35m2, telefon, dwa telewizory LDC z kanałem muzycznym, TV-Sat, Internet WiFi (bezpłatny), sejf (bezpłatny), chłodziarkę (bezpłatna), toaletę, łazienkę wyposażoną w wannę i kabinę prysznicową oraz dodatkowo w suszarkę do włosów, ręczniki, kosmetyki jednorazowe. Cena obejmuje: śniadanie (bufet szwedzki), obiadokolację (przy pobycie powyżej 1-doby), parking monitorowany i zamykany, opłatę klimatyczną, podatek VAT.

Studio VIP PREMIUM

Nowocześnie i komfortowo wyposażone Studio składające się z pokoju dziennego (sofa, 2 fotele, stół i krzesła) oraz sypialni z łóżkiem małżeńskim. Zawiera: balkon, telefon, dwa telewizory LDC z kanałem muzycznym, TV-Sat, Internet WiFi (bezpłatny), sejf (bezpłatny), chłodziarkę (bezpłatna) i łazienkę wyposażoną w wannę oraz dodatkowo w suszarkę do włosów, ręczniki, kosmetyki jednorazowe. Cena obejmuje: śniadanie (bufet szwedzki), obiadokolację (przy pobycie powyżej 1-doby), parking monitorowany i zamykany, opłatę klimatyczną, podatek VAT.

Karpacz Hotel DZIKI POTOK***: pokoje, noclegi, pobyt z wyżywieniem

hotelsystems
tripadvisor facebook google-plus blog